پالت جدید Chanel Les 9 Ombres ، 70 دلار ، از مجموعه بهار و تابستان 20 است
اخیراً به شانل رفته اید؟ - مثل چند سال گذشته؟ از آنجا که هر بار که به آنجا می روم ، مثل این است - و منظورم این است که به روشی خوب - من قصد دارم ببینم که چه چیزی در پشت درب شماره سه در "قیمت مناسب است" است . نمی دانم آنجا چه خواهد شد! آیا این یک بز خواهد بود؟ سفری به ایتالیا؟ آیا واگن رادیویی فلش قرمز وجود دارد؟ من فقط نمی دانم. و آن شگفتی های شگفت انگیز و مکرر ، مرا به یک طرفدار بزرگتر از برند تبدیل می کند.

از زمانی که لوسیا پیکا دست به دست شد ، پیچ و تاب های خلاقانه زیادی به خصوص با رنگ وجود دارد. او مجموعه های مضمون زیادی را انجام می دهد ، و بله ، شانل همیشه از پرتاب های مضمون دوست داشت ، اما تم ها و دیدگاه های لوسیا همیشه قوی به نظر می رسد ، و من آنچه را که او در تلاش است انجام دهد کاملا دریافت می کنم.

این مجموعه ها غالباً مربوط به مسافرت هستند و رنگ ها و بافت ها به مکانهایی که از وی بازدید کرده و در آنجا زندگی می کرده اند ، اشاره خواهد کرد این یکی برای بهار / تابستان ادای احترام به زادگاهش ناپل ، ایتالیا است. مثل رنگهای انفجاری روشن - سبزیجات ، بلوزها ، زردها ، قرمزها. این تصاویر هستند ، اما شما من را می شناسید ، همانقدر که من عاشق رنگ هستم ، من هم نوترول ها را دوست دارم ، و نوتال های دوست داشتنی بسیاری نیز در اینجا وجود دارد ، به خصوص در پالت سایه چشم ، که به هر حال ، بسیار جالب است.

chanel les 9 swatches ombres
SWOON
این یک پالت نه تابه به نام Les 9 Ombres است و 70 دلار قیمت آن گران است ، اما با توجه به اینکه آنها پالت های دیگری با پنج سایه چشم را با قیمت 50 دلار انجام داده اند ، یک معامله نسبی است.

و همه چیز در آن پوشیدنی است - بله ، از جمله آبی و سبز در وسط.

(توجه داشته باشید جانبی: حتی اگر خودتان را به عنوان یک شخصیت سایه چشم سایه در نظر نگیرید ، من هنوز کاملاً معتقدم که می توانید هر دو سایه را کار کنید. می توانید از آنها به عنوان خط چشم استفاده کنید - اگر هستید ، نازکترین خط را روی خط شلاق بالا انجام دهید. خجالتی! - یا سبز یا آبی را به یکی از نوت بوک ها مانند تاپ ، یا برنز موجود در سمت راست تحتانی مخلوط کرده و سپس آن را روی پیچ های خود برای پیچ و تاب رنگ غیر منتظره اما کاملاً محافظه کار ، مخلوط کنید.)

شما متوجه خواهید شد که تقریباً تمام سایه های موجود در این پالت سایه ای نوتلا هستند ، که می دانید ، قابلیت استفاده را دارد! - بلکه سایه های چشم حتی بالاتر از حد معمول نیز هستند. گویی که حتی ممکن است! شانل قدم برداشت. خوب ، بیشتر شبیه به جهش! سایه ها تقریباً غیر قابل درک احساس خوبی دارند.

chanel les 9 ombres
من در یقه چرم ، مات قهوه ای و مرجانی ، برنز براق بر روی لبه هایم ، و مشکی مایل به خاکستری مات بر روی خطوط مژه و لباس من پوشیده ام.

آنها حتی نرم تر و ابریشمی تر از سایه های معمولی پودر Chanel هستند ، و همچنین رنگی تر هستند ، که این یک تعجب آور باعث طراوت می شود - به هیچ وجه پالت های سایه بان سایه ای که به هیچ وجه از آنها فشار نمی دهند را کوبید ، زیرا من آنها را نیز دوست دارم / یک> زیرا اگر شما خیلی عجله یا خسته هستید برای انجام هرگونه کار سخت ، ترکیبی جدی ، و / یا فقط 10 دقیقه یا کمتر برای آماده شدن دارید (و من معمولاً در هر روز یک یا هر دو هستم) ، آن سایه های رنگی رنگی کمتر فقط زندگی را آسان تر کنید

اگر می خواهید با این پالت کاری برجسته ای انجام دهید ، یا اگر به راحتی سایه چشم سایه ای متوسط ​​را می خواهید ببینید که در آن می توانید آرایش را ببینید ، این پالت به شما این گزینه را می دهد بدون اینکه شما را مجبور به لایه 10 پوند آرایش کنید . اما حتی اگر انجام دهید. چند لایه بسازید ، سایه های چشم سنگین به نظر نمی رسند.

chanel les 9 ombres closeup چشم

این به طور مستقیم به چرخش سایه چشم روزمره Chanel می رود ، در کنار پالت های Codes Subtils ، Les Beiges Healthy Glow Natural و Tissé Rivoli .

chanel les 9 ombres k2
روی گونه های من: شانل مای. روی لب من: Rouge Coco Gloss در 794 Poppea (همچنین از همین مجموعه). شلاق ها: Demsions de Chanel در Nero Metalllo 50 (همچنین از بهار و تابستان)
شانل غالباً به آن زیر مجموعه از دوستداران آرایش علاقه دارد که بسیار لطیف و محافظه کارانه از رنگ استفاده می کنند ، و ممکن است این پالت همانطور که برخی از مارک های دیگر پالت های دیگر انجام می دهند ، برای آن گروه خاص از دلپذیرها جذابیت نداشته باشد ، اما فکر می کنم طراوت آور باشد زیرا گاهی اوقات می خواهم. ظاهری برجسته تر بپوشید و مطمئناً می توانید با این پالت به آنجا بروید. این یکی از بهترین مواردی است که من تاکنون از این برند دیده ام ، و نه فقط به دلیل رنگدانه های قوی و پودرهای فوق العاده ابریشمی یا زمان سایش 8 ساعته ، بلکه به دلیل ترکیب خاصی از رنگ هایی که آنها انتخاب کرده اند را شامل می شود. می توانید خیلی با آنها کار کنید!

قیمت پکیج لوازم آرایش ، ,های ,سایه ,پالت ,chanel ,چشم ,، و ,les 9 ,سایه چشم ,chanel les ,این پالتمنبع

سه گانه برجسته Kismyn Aucoin Prismatic Prismatic

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: پالت سایه چشم چند منظوره Chanel Les 9 Ombres

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: Eyeliner ضد آب Mare-Chiaro Stylo Yeux یا "وقتی سبز خوب است"

مجموعه MAC Padma Lakshmi: Eye Shadow X 4 در غروب 70

موارد بیشتر از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: 824 Verderame، 66 L'Indomabile، 794 Poppea، 792 Afrodite و 50 Nero Metallo

MAC Padma Lakshmi Collection: 3 چیزهایی که باید در مورد چهار سایه چشم Lakshmi Eye در کویر غروب بدانید

مجموعه MAC Padma Lakshmi: 3 چیزهایی که باید در مورد مداد چشم Powerpoint بدانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروش ایزوگام شرق و دلیجان سه سوته خرید کن تحویل بگیر biggalaxy دانلود کده دانلود سرا اشپزی فروشگاه اینترنتی جامع نمایندگی تشک رویال در اصفهان مانی دانلود | دانلود فیلم | دانلود سریال هر چی که بخوای