هاله! یا بهتر بگوییم هولوگرافی. یا منشور. یا منشور.

وای! این برجسته ها بسیار کم رنگ هستند ، اما بیشتر از آن در یک ثانیه . من در ابتدا بسته بندی را جذب کردم. کوین آکوین منشوری مشخص سه گانه (48 $) به نظر می رسد مانند هالیوود سحر و جادو فیلم. این رنگ ها را از زوایای مختلف تغییر می دهد ، از زرد به آبی به نارنجی به بنفش ، و بعضی اوقات همه به طور هم زمان تغییر می کند ، که خنک است ، اما همچنین CRAZY است.

همچنین کاملاً نماینده آنچه در داخل است وجود دارد.

سه برجسته پر زرق و برق وجود دارد ، و آنها به اندازه در قابلمه های خود به نظر نمی رسند. با وجود این ، روی پوست ، ما در حال صحبت کردن درخشش و درخشش در سطح یک شاخ و برگهای براق سبز ، آبی و نارنجی BIG و چشمک زن هستیم - بنابراین اصلاً چیزی که من از Kevyn Aucoin انتظار داشتم نیست.

kevyn aucoin منشور

kevyn aucoin منشور

منظورم این است که سایه ها احساس ضعف می کنند. آنها تقریباً خنک و کالیبر هستند و نرم هستند ، بنابراین با انگشت یا برس می توانید به راحتی انتخاب کنید. آنها بسیار شبیه به فهای عالی Urban Decay در پالت سایه چشم فی Heavy Metals Metallic از مجموعه تعطیلات 2017 هستند ، اما با درخشش بسیار بزرگتر.

kevyn aucoin منشور
پوشیدن توهم روی درپوشهای من (ببینید که چگونه آن را در شلاق من تمام شد؟)

شما همچنین می توانید آنها را بر روی گونه ها ، لبه ها و لب های خود بکشید ، بنابراین آنها برای انعطاف پذیری امتیاز کسب می کنند ، اما فکر نمی کنم که من از آنها به عنوان برجسته های گونه استفاده کنم زیرا . آنها بسیار پر زرق و برق هستند. و رنگی مخصوصاً برای سایه های براق مانند اینها ، که معمولاً کاملاً سخت هستند.

در نهایت ، حتی اگر من می خواهم سایه ها چقدر نرم باشند ، آنها شکافهای زرق و برق XL کمی رنگین کمان / برای سلیقه من هستند.

آنها می توانند یکی از این روزها یا شبها برای یک مگا پاشش لرزان باشند. آنها مطمئناً درام را به میز می آورند.

قیمت پکیج لوازم آرایش ، ,ها ,aucoin ,سایه ,برجسته ,های ,، اما ,kevyn aucoin ,زرق و ,و برق ,هستند ،منبع

سه گانه برجسته Kismyn Aucoin Prismatic Prismatic

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: پالت سایه چشم چند منظوره Chanel Les 9 Ombres

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: Eyeliner ضد آب Mare-Chiaro Stylo Yeux یا "وقتی سبز خوب است"

مجموعه MAC Padma Lakshmi: Eye Shadow X 4 در غروب 70

موارد بیشتر از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: 824 Verderame، 66 L'Indomabile، 794 Poppea، 792 Afrodite و 50 Nero Metallo

MAC Padma Lakshmi Collection: 3 چیزهایی که باید در مورد چهار سایه چشم Lakshmi Eye در کویر غروب بدانید

مجموعه MAC Padma Lakshmi: 3 چیزهایی که باید در مورد مداد چشم Powerpoint بدانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هر چی بخوای هست travelsahelaftab2019 گردشگری جهان ایران سی سی ارزانی آشپزی کتابخانه دیجیتال مجله سرگرمی تفریحی تازه ترین rama مباحث فناوری اطلاعات