مجموعه MAC Padma Lakshmi رژ لب از سمت چپ: گل رز Susnet ، طلا زردآلو ، Nude Fudge ، Mittain Pink ، Blood Blood و Sumac ، هر کدام 17/50 دلار
"زبانه ها . شما بالا هستید CHEF!"

LOL! آیا این یک حیله نیست؟ - پادما لاکشمی ضمن تبریک تبریزی درمورد جایزه وعده غذایی نهایی خود در سرآشپز .

منظورم این است که ، حتی با توجه به اینکه او یک گربه است ، احتمال دارد که تب ها قبل از من بهترین سرآشپز را کسب کنند ، زیرا من چیز خاصی ندارم. مطمئنا ، من می توانم یک دستور العمل را دنبال کنم ، اما تعجبی در آشپزخانه ندارم.

من ، با این حال ، نظرات قوی در مورد؟ رژ لب. ؟ اگر این برای هر چیزی حساب کند.

بدون در نظر گرفتن…

1. در مجموعه MAC Padma Lakshmi یک رژ لب لوتا وجود دارد!
نسخه 17 قطعه ای که پنجشنبه 15 مارس به پیشخوان های MAC می آید ، اوایل به صورت آنلاین منتشر شد . این شامل شش رژ لب (هر کدام از آنها $ 17.50) و یک لیوان Cremesheen (21 دلار است که یک انحصار آنلاین است). چهار تا از لیپی ها MAC Mattes هستند ، یکی Amplified و یکی Cremesheen. اوه ، و شیشه کریمشاین براق است ، البته.

2. رژ لب ، مخصوصاً برای وسوسه های برنزه و دیوانهای تیره تر است.
اگر موهای برنجی دارید ، می دانید که بعضی از رژ لبهای می توانند درست باشند ، درست است؟ بخصوص رژ لبهای بژ صورتی و بژ کمرنگ؟ چگونه برخی شما را شستشو می دهند؟ خوب ، فکر می کنم شما با رژ لبهای Padma موفق تر باشید. گل های موجود در این پرتاب ریشه در هلو و قهوه ای دارند و برای رژ لب های پاستیل عمیق تر از حد معمول هستند. آنها معمولاً بسیار رنگی و دوستانه قهوه ای هستند.

غروب خورشید mac رژ لب گل رز
رژ لب کرمیشاین در Sunset Rose ، قهوه ای خامه ای با مروارید
رژ لب طلای زردآلو مک
رژ لب تقویت شده در زردآلو طلایی ، هلو متوسط
رژ لب fudge مک
رژ لب مات در Nude Fudge ، بی طرف متوسط ​​صدا
اگر تا به حال خود را متعجب کرده اید که چرا رژ لب های صورتی یا بژ رنگی براق یا عجیب به نظر می رسند ، اگر می توانید از مجموعه Padma استفاده کنید ، زیرا عکس های گوناگون باید با بیشتر رنگ های تیره پوست کار کنند.

علاقه مندی های من از شش رژ لب Sunset Rose و Nude Fudge است. Sunset Rose با قهوه ای هلو قهوه ای با رنگ و لعاب میانه ، دارای احساس 90s است ، اما اگر ظاهر مات قهوه ای را دوست ندارید ، همیشه می توانید کمی براق براق کنید.

3. شیشه Cremesheen برای اکثر رنگ های پوستی قابل استفاده است.
من عاشق لایه بندی شیشه Cremesheen در Nefertiti (21 دلار) در بالای سایر ها هستم. Nefertiti هلو طلایی بسیار شبیه تعطیلات یونانی NARS است ، اما دارای درخشش ریز و درشت تر است .

جذاب!

مجموعه ای از شیشه های کریسمس mac padma lakshmi
Cremesheen Glass در Nerfertiti ، 21 دلار
4- رژ لبهای قرمز و قرمز بهتر از آلو هستند.
سه مجموعه درخشان در مجموعه قرار دارد و حالت ایستاده های IMO صاف و رنگی از میتای صورتی (مانند نسخه گرمتر و زرد تر MAC Breathing Fire ) و Blue Blood (که مانند نسخه کمی تیره تر MAC Red Rock است).

رژ لب صورتی مک میتای
رژ لب مات در میتای صورتی ، یک تبحر داغ
Deep Plum Sumac ، که مانند سایر لیپ های موجود در پرتاب ، دارای رنگدانه مناسبی است ، نسبت به سایر رژلب ها یک لکه تد را اعمال می کند. این تنها لیپی در پرتاب است که من از آن احساس مهربانی می کنم . اگر شما عاشق آن شدید ، ممکن است به لایه بندی آن بر روی چیز دیگری (مانند لب) کمک کند.

با این حال ، در مقیاس بزرگ از صبر ، بد نیست. من قطعاً با بدتر روبرو شده ام.

رژ لب خون آبی مک
رژ لب مات به رنگ آبی خون ، قرمز واقعی
رژ لب mac sumac
رژ لب مات در سوماک ، آلو عمیق است
5- این مجموعه در اوایل آنلاین راه اندازی شد!
کل مجموعه ، از جمله محصولات لب ، پنج شنبه ، 15 مارس وارد کانتر می شود ، اما اگر نمی توانید مدت طولانی صبر کنید ، در وب سایت MAC موجود است.

قیمت پکیج لوازم آرایش ، ,لب ,رژ ,های ,mac ,ای ,رژ لب ,قهوه ای ,است ، ,رژ لبهای ,لب ماتمنبع

سه گانه برجسته Kismyn Aucoin Prismatic Prismatic

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: پالت سایه چشم چند منظوره Chanel Les 9 Ombres

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: Eyeliner ضد آب Mare-Chiaro Stylo Yeux یا "وقتی سبز خوب است"

مجموعه MAC Padma Lakshmi: Eye Shadow X 4 در غروب 70

موارد بیشتر از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: 824 Verderame، 66 L'Indomabile، 794 Poppea، 792 Afrodite و 50 Nero Metallo

MAC Padma Lakshmi Collection: 3 چیزهایی که باید در مورد چهار سایه چشم Lakshmi Eye در کویر غروب بدانید

مجموعه MAC Padma Lakshmi: 3 چیزهایی که باید در مورد مداد چشم Powerpoint بدانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزشی کاشت مو | کاشت مو ارزان آموزش برنامه نویسی، کامپیوتر و ... انواع لوازم یدکی لودر کوماتسو اصل خرید اینترنتی, ovdn hdkjvkjd تعمیرات گاز و تعمیرات هود آشپزخانه تخفیف طراحی و اجرای شبکه ، لینک رادیویی، دکل مهاری امر jaydenbgt4457 netz