26 دلار برای دو 0.09 اونس. mini NARS Powermattes
وقتی آلیس روح دوست من / رژ لب قرمز موهای من را کوتاه می کند و ما به صحبت در مورد رژ لب قرمز ، دختر می پردازیم ، زمان از بین می رود. من شوخی نمی کنم ، فصول تغییر خواهد کرد! ما 15 دقیقه برای ساخت جزئیات جزئیات مانند تفاوت بین میدان قرمز سرخ NARS و NARS Dragon صرف خواهیم کردرولدختر ، یا MAC روسی قرمز و MAC قرمز . او آن شخص در زندگی من است!

او دقیقاً از نوع عاشق لوازم آرایش است NARS NARSissist Wanted Power Pack Lip Kit در Hot Red ساخته شده است ، زیرا ، در نگاه اول ، هر دو رژ لب مایع قرمز موجود در آن احتمالاً کم و بیش به نظر می رسد مشابه بسیاری از پوستها - اما آنها قطعاً به نظر اعضای مشابه # آدامس مانند آلیس یکسان نیست. اگر عاشق لیپی قرمز هستید ، احتمالاً قبلاً متوجه شده اید که Cherry Bomb از خنک تر و خنک تر از خاموشی است که گرمتر و زرد تر است.

واقعاً کاملاً متفاوت هستند!

بورس آلبالو nars متوقف نمی swatches پودرمات
Cherry Bomb (نسخه جدید و محدود) و Stop (یک تبلیغ مجدد از خط دائمی)
کیت 26 دلاری ، یکی از سه نفر (سایرین Warm Nudes و Nudes Cool ) هستند ، مارس به اولتا می آید . هر یک از آنها حاوی دو مینی رژ لب مایع از خط رژ لب مایع پیشگام NARS Powermatte است .

فقط نکته این است که این نسخه های کم رنگ لب های من را نسبت به قرمزهای NARS موجود در مجموعه دائمی حس می کنند. من تمام وقت اینها را بدون هیچ مشکلی می زدم .

nars اصلاً جلوی لب را عوض نکنید
متوقف نشو ، شمعدانی قرمز

nars بوش گیلاس swatch لب
گیلاس بمب ، آب نبات سیب قرمز است
با این وجود ، رنگها بسیار زیبا هستند ، بنابراین ممکن است به خودتان توجه نکنید ، مخصوصاً اگر یک NARSissist سخت کوش باشید. از این گذشته ، Cherry Bomb نسخه جدید ، محدود و منحصر به فردی برای این مجموعه است.

قیمت پکیج لوازم آرایش ، ,قرمز ,nars ,لب ,رژ ,narsissist ,رژ لب ,لب مایع ,خنک تر ,لب قرمز ,به نظرمنبع

سه گانه برجسته Kismyn Aucoin Prismatic Prismatic

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: پالت سایه چشم چند منظوره Chanel Les 9 Ombres

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: Eyeliner ضد آب Mare-Chiaro Stylo Yeux یا "وقتی سبز خوب است"

مجموعه MAC Padma Lakshmi: Eye Shadow X 4 در غروب 70

موارد بیشتر از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: 824 Verderame، 66 L'Indomabile، 794 Poppea، 792 Afrodite و 50 Nero Metallo

MAC Padma Lakshmi Collection: 3 چیزهایی که باید در مورد چهار سایه چشم Lakshmi Eye در کویر غروب بدانید

مجموعه MAC Padma Lakshmi: 3 چیزهایی که باید در مورد مداد چشم Powerpoint بدانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پخش پارکت ارزان قیمت سوما پژوهی مطالب ناب آرلیس مجله خبری تخصصی فناوری و کامپیوتر نمایندگی Lanbaoمعتبر تو بهترین خرید رو از ما داشته باش دانلود رایگان فیلم و سریال طالع بینی دوره تخصصی آموزش های مراقبت از پوست