مجموعه MAC Padma Lakshmi Powder Blush Duo در خربزه صورتی (33 دلار)
امشب در برتر آرایش سرآشپز ، دیلون و اسکایلر در چالش آرایش 10 دقیقه ای Quick Fire! قبل از پایان روز [FLASH TO HOST PADMA LAKSHMI] ، یکی از آنها رویاهای خود را در سرآشپز آرایش برتر به پایان می رساند. "لطفا سرخ شدن خود را بسته و بروید."

شما باید Padmna Lakshmi را بشناسید. او میزبان تاپ آشپز ، یکی از لذت های تلویزیونی مورد علاقه من است ، و چگونه می توانم به عنوان یک قانون اساسی دست پیدا کنم ، BTW؟ در بالا سرآشپز ، Padma's "لطفاً چاقوهای خود را بسته و بروید." ماین می تواند باشد "خیلی گربه ها ، خیلی کم وقت" یا "دنیا خون آشام است!"؟

LOL

همکاری جدید MAC Padma هفته آینده به نمایش در می آید و در اینجا سه ​​مورد وجود دارد که باید درباره آن بدانید.

1. متأسفانه ، هیچ یک از دو Blush Duos به نام "لطفاً چاقوهای خود را بسته بندی نکنید و بروید."
اگه این ها باشه ، من حتی بیشتر دوستشون داشتم ها ها! یکی از آنها صورتی صورتی هلویی و نارنجی یخ زده دارد - یکی از آنهاست که بیشتر شبیه یک دوتایی سرخ شده و پررنگ تر است - و دیگری که قهوه ای مات خنثی و بژ یخ زده دارد. این یکی بیشتر شبیه یک برنز و هایلایت است.

مک خربزه صورتی
خربزه صورتی روی گونه های من
درخشش ماه ماه
ماه و درخشش روی گونه های من

2. هر دو بدجنس به نظر می رسند.
وقتی برای اولین بار آنها را روی گونه های MAC NC42 خود می گذاشتم ، مجبور شدم یک قدم عقب بروم تا خودم را در آینه نگاه کنم ، و بعد چهره های بوسه ای مضحک بسازم. من فکر می کنم هر دو آنها بر روی پوست برنزه بسیار تمیز هستند ، اما اجازه ندهید که اگر شما یک لیزر سبک تر هستید ، جلوی شما را بگیرد.

سایه های بسیار شبیه به این ها در طیف گسترده ای از تن های پوست دوست داشتنی به نظر می رسند. صورتی هلو در دوتایی صورتی / نارنجی هلویی شبیه به NARS Orgasm و NARS Deep Throat است (اما این دقیقاً دقیق نیست) و طرف نارنجی مانند MAC Sunbasque و NARS Luster به نظر می رسد ، و فکر می کنم همه آنها در سبک تر دوست داشتنی به نظر می رسند تن پوست ، بیش از حد.

سایه های دوتایی بژ و قهوه ای که بسیار شبیه به برنز مایع برنز Diffused Bronze توسط Hourglass است ، همین موضوع را دارد. این سنگ را در بسیاری از خانمها سبکتر از من دیده ام.

مک padma blat Duo blush
خربزه صورتی و ماه و درخشش
3. صورتی صورتی هلو ، یخ زده تر است.
اواز یاقوت کبود صورتی و نارنجی یخ زده تر از قهوه ای و بژ است ، بنابراین ، FYI ، اگر گونه های شما مانند من خشک است ، ممکن است بر آن لکه های خشک تأکید کند . این یک چیز نزدیک است اما اگر کسی درست ایستاده باشد در کنار شما ، آنها احتمالاً متوجه نخواهند شد ، مگر اینکه شما واقعاً آن را ببندید و / یا آنها جلای بزرگنمایی قبل از تولد را داشته باشند ، و یا آنها یک هنرمند آرایش باشند.

شما می توانید رنگها را به طور جداگانه در دوتایی بپوشید ، اما من همیشه به پایان می رسد که آنها را با هم مخلوط می کنم. #lazymuch؟

این یک چیز شخصی است . فقط یک قدم را ذخیره می کند. منظورم این است که ، چرا ابتدا سرخ و سپس هایلایت در بالا ، وقتی می توانید همه چیز را با هم چرخانده و با آن انجام شود؟

همه چیز در این مجموعه هفته آینده در 15 مارس وارد وب سایت MAC می شود و شمارنده های MAC را انتخاب می کنید ، بنابراین قبل از بسته بندی بچه ها ، گربه ها و سگ ها ابتدا با پیشخوان محلی خود تماس بگیرید و در میان طوفان برفی رانندگی کنید.

آخرین مورد در مورد دوئل برنز: این که در آستان من کمی بدتر از نظر سایش ظاهر شد ، در هنگام ترانزیت شکسته شد ، بنابراین احتمالاً ظریف است. مهربان باشید

درخشش ماه ماه
جوش شیرین پودر در Moon & Shine (33 دلار)
حکم نهایی
من اینها را خیلی دوست دارم آنها مرا از چهار سایه چشم سایه بنفش MAC Padma Lakshmi یادآوری می کنم که هفته گذشته مورد بررسی قرار گرفتم که آنها به طرز فریبنده ای اعتیاد آور هستند و راحت بودن آنها برای ماه ها آسان است.

بنابراین ، پادما . شما TOP CHEF هستید. از دوتایی های سرخ. ، ,های ,یک ,صورتی ,ها ,mac ,نظر می ,یکی از ,به نظر ,است ، ,، ومنبع

سه گانه برجسته Kismyn Aucoin Prismatic Prismatic

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: پالت سایه چشم چند منظوره Chanel Les 9 Ombres

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: Eyeliner ضد آب Mare-Chiaro Stylo Yeux یا "وقتی سبز خوب است"

مجموعه MAC Padma Lakshmi: Eye Shadow X 4 در غروب 70

موارد بیشتر از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: 824 Verderame، 66 L'Indomabile، 794 Poppea، 792 Afrodite و 50 Nero Metallo

MAC Padma Lakshmi Collection: 3 چیزهایی که باید در مورد چهار سایه چشم Lakshmi Eye در کویر غروب بدانید

مجموعه MAC Padma Lakshmi: 3 چیزهایی که باید در مورد مداد چشم Powerpoint بدانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دفترچه یادداشت یک تریدر دانلود سریال تاریخی معرفی کالا فروشگاهی شبکه اسلیم دانلود - دانلود فیلم جدید خدمات نماشویی آیلین تلفن همراه بیداری اندیشه دانلود رایگان ایران معرفی کالا فروشگاهی