اطلاعات بیشتر از مجموعه Chanel Spring-Summer 20
Viva l'Italia! کسی میخواد بره ناپل؟ امروز بعد از ظهر…؟ ما می توانیم به خانواده های خود بگوییم که لوسیا پیکا و شانل ما را وادار به انجام آن کردند. من می توانم یک کیسه بسته بندی کنم و آماده رفتن در یک ساعت .

بله درسته! من کی شوخی میکنم؟ می دانید حداقل نیم روز طول می کشد تا آرایش خود را بسته بندی کنم.

خوب ، شاید یک روز کامل باشد. ؟

لوسیا همه چیز را در شانل با انواع رنگ تکان می دهد و آخرین مجموعه او ، بهار و تابستان 20 ، فریادی است برای زادگاهش ناپل ، ایتالیا.

اگر ناپل مانند بلوز ، سبزی ، قرمز و زرد در این پرتاب به نظر برسد ، می توانم به راحتی عاشق آن شوم. پس برویم ، بله؟ اگر یک آژانس مسافرتی خوب می شناسید ، با او تماس بگیرید و از آن استفاده کنید! سفر دختران ، آوریل 20! ؟ ✈️؟

chanel l بی حرکتی
قرمز و سبز! That Rouge Allure Velvet in 66 L’Indomabile روی لب من و Ombre Premiere Cream Long Cream Cream Eyeshadow در 824 Verderame روی درب من.
خوب ، به واقعیت برگشته .

بهار و تابستان 20 یک پرتاب بسیار بزرگ است و تاکنون می دانم که من پالت سایه چشم و آستر سبز را دوست دارم .

در اینجا برخی از تفکرات سریع در مورد سایر قسمتهایی که امتحان کردم (بعضی از آنها را بیشتر از دیگران دوست دارم) آورده شده است.

chanel بهار تابستان 20 swatches
824 Verderame، 66 L'Indomabile، 794 Poppea، 792 Aphrodite، 50 Nero Metallo
Ombre Premiere Longwear Cream Cream Eyeshadow در 824 Verderame (36 دلار ، نسخه محدود)
824 Verderame یک نسخه کرم فی از سایه چشم MAC Club را به من یادآوری می کند ، اما بدون قهوه ای ، و من آن را با قهوه ای مات در خلال ، و یا یک ذغال چوب یا آستر سبز تیره در خطوط آب دوست دارم. این رنگدانه و زرق و برق دار است. همچنین در کمتر از 30 ثانیه خشک می شود ، بنابراین احمقانه نباشید! - یا به حاشیه های سخت ختم خواهید شد (درسی که راه سخت را یاد گرفتم). قلم موی سفید کوچکی را که همراه گلدان است نیز نگه دارید ، زیرا به طرز شگفت آوری بسیار عالی و آسان برای استفاده است. موها مقدار زیادی رنگ را رنگ می کنند.

chanel 824 verderame
Ombre Premiere Longwear Cream Cream Eyeshadow در 824 Verderame

chanel verderame eyeshadow k
Dimensions de Chanel Mascara in 50 Nero Metallo and Ombre Premiere Longwear Cream Cream Eyeshadow در 824 Verderame on the my my، Rouge Coco Gloss Glossimer مرطوب کننده در 794 Poppea روی لبهای من
درخشنده مرطوب کننده Rouge Coco Glossimer در 794 Poppea (30 دلار ، نسخه محدود) و 792 آفرودیت (30 دلار ، دائمی)
اینها دو تا از چهار واژگان موجود در مجموعه است. آنها براق ، مرطوب کننده ، بدون چسبنده هستند ، و هنگام قرار دادن آنها به طور خلاصه آنها را طعم و مزه بو می دهید.

مورد علاقه من ، خشخاش خالص خشخاش است ، که من؟ به نظر می رسد مانند رنگ مرجانی بر روی لب های من ، و کم مصرف ، بازیگوش و تابستانی است.

براق chanel 794 poppea
درخشش مرطوب کننده Rouge Coco در 794 Poppea
chanel 794 poppea swatch lip
درخشش مرطوب کننده Rouge Coco در 794 Poppea
در مورد براقیت آبی ، به نظر می رسد در لوله بسیار خنک است (و قرار است براق های آبی رنگ دندان های شما را سفیدتر نشان دهند) ، اما من به هیچ وجه نمی توانم رنگ آن را بر روی لبهایم ببینم . بنابراین بنابراین اساساً شبیه پوشیدن یک براق روشن 30 دلار است.

شما می توانید این یکی را بدون احساس اینکه از دست رفته اید عبور دهید .

BTW ، من به طرز عجیبی وسواس دارم از این پاهای doe (پاهای پا؟)! آنها مانند کوزه های کوچک قایق شکل گرفته اند و بنا به دلایلی احساس لک زدن روی لب من دارند.

براق آفرودیت شانل
درخشش مرطوب کننده Rouge Coco در 792 آفرودیت
chanel swhrodite gloss swatch
درخشش مرطوب کننده Rouge Coco در 792 آفرودیت
ابعاد de Chanel Mascara در 50 Nero Metallo (30 دلار ، نسخه محدود)
من نمی دانم چرا حتی با ریمل های دیگر زحمت می کشم زیرا شانل بسیار خوب است. یک کت نرو متالو مانند سه کت اکثر ریملهای دیگر است. این متخصص در حجم ، جداسازی و نگه داشتن حلقه است.

اگر لو جلد ریمل روزانه شما در شب است ، Nero Metallo نسخه روز و روز کاری شما خواهد بود.

Chanel رنگ را به صورت خاکستری فی توصیف می کند ، و من می توانم وقتی آنرا روی پوستم جابجا می کنم ، آن را ببینم ، اما واقعاً نمی توانم خاکستری را روی مژگان خود ببینم.

من عاشق این فرمول هستم ، و قصد دارم به محض اینکه این لوله را تمام کردم ، آن را در نوآر (سیاه پایه) بگیرم. پاک کردن آن آسان است ، پوسته پوسته نمی شود ، و لک نمی کند. در اطراف ، صخره می کند!

chanel 50 nero metro ریمل مژه و ابرو
ابعاد de Chanel Mascara در 50 Nero Metallo
ریمل مژه و ابرو Chanel Nero Metallo
Dimensions de Chanel Mascara در 50 Nero Metallo ، و Ombre Premiere Longwear Cream Cream Eyeshadow در 824 Verderame روی درب من
Rouge Allure Velvet در 66 L'Indomabile (37 دلار ، دائم)
لوسیا پیکا عاشق قرمز است؟ lippie ، و این یکی خشخاش رنگی است با یک پایان که به نظر می رسد مانند جیر برس. من فکر می کنم بسیار شبیه MAC Fashion Legacy به نظر می رسد که دارای درخشان تر ، تزئینی تند تر است ، و همچنین ، ام . چگونه باید این را بگذارم؟ کمتر تهاجمی؟ کمتر شدید؟ بیشتر شبیه به پایان مات نرم روی پوسته تخم مرغ است.

به هر حال من قرمزها را جمع می کنم ، بنابراین مطمئناً آن را دوست دارم. LOL!

Rouge Allure Velvets فرمول رژلب Chanel مورد علاقه من را به دلیل احساس آرامش ، سبک و راحت بودن احساس می کند. آنها خیلی خشک نمی شوند ، و من دوست دارم که پایان مات باشد ، اما خیلی مهم نیست ، اگر می دانید منظورم چیست.

این را به کیف لب قرمز من اضافه کنید.

چنل 66 لیور مخملی بی حرکت غیر
Rouge Allure Velvet در 66 L'Indomabile
chanel 66 l swap لب بی حرکتی
Rouge Allure Velvet در 66 L'Indomabile

قیمت پکیج لوازم آرایش ، ,chanel ,cream ,روی ,یک ,nero ,، و ,مرطوب کننده ,50 nero ,rouge coco ,66 l ,cream cream eyeshadow ,مرطوب کننده rouge ,longwear cream cream ,premiere longwear creamمنبع

سه گانه برجسته Kismyn Aucoin Prismatic Prismatic

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: پالت سایه چشم چند منظوره Chanel Les 9 Ombres

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: Eyeliner ضد آب Mare-Chiaro Stylo Yeux یا "وقتی سبز خوب است"

مجموعه MAC Padma Lakshmi: Eye Shadow X 4 در غروب 70

موارد بیشتر از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: 824 Verderame، 66 L'Indomabile، 794 Poppea، 792 Afrodite و 50 Nero Metallo

MAC Padma Lakshmi Collection: 3 چیزهایی که باید در مورد چهار سایه چشم Lakshmi Eye در کویر غروب بدانید

مجموعه MAC Padma Lakshmi: 3 چیزهایی که باید در مورد مداد چشم Powerpoint بدانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کالای ارزان اطلاعات جامع تخصصی پزشکی ایران و جهان برج موزیک/دانلود اهنگ Zahirvabagx Netz خدمات آموزش آرایشگری بانوان dd بارونه صدای ما ٫ صائب تبریزی ارزان سرا تجهیزات آشپزخانه | لوازم آشپزخانه | هود - فر - سینک -اجاق گاز