من مجموعه جدید MAC Padma Lakshmi را می پوشم
چه کسی موجودی برکت ژنتیکی است که پادما لاکشمی است؟ خوب، من او را از تماشای یک فصل بیش از حد بسیاری از مطمئن شوید آشپز بالا . حادثه پوره نخود را به خاطر دارید؟ نه؟ خوب من انجام می دهم ، و رسوائی بود!

شاید شما او را از کارهای مدلینگ یا کتابهای آشپزی خود بدانید. او زرق و برق دار است بسیار زیبا. او مجموعه جدید MAC را به زودی منتشر می کند ( از تاریخ 15 مارس تا آوریل از طریق فروشگاه های منتخب و آنلاین در دسترس خواهد بود ).

این یک مجموعه کامل است - سایه های چشم ، سرخ شدن ، چند آستر ، مقداری برس ، تعداد زیادی رژ لب ، براق - و به نظر می رسد لوکس ، با بسته بندی طلای محکم (که ممکن است ف باشد یا نباشد) و جزئیات پیچیده ای دارد. وسایلی که درست از خانه روی یک میز بوتیک رده بالا که به فروش فرشهای بافی ، کریستال ، جواهرات صنعتگر چرمی و تاپ های دهقانی می پردازد ، درست در خانه به نظر می رسند.

مجموعه مک padma lakshmi
احساس می کنید مهربان شیک ، بله؟
بسته بندی مجموعه ماک padma lakshmi
همه چیز سنگین و گران است.

چند روز دیگر در مورد سایر موارد این مجموعه صحبت خواهم کرد ، اما امروز همه چیز در مورد یکی از دو چهارگوش سایه چشم بود. من واقعاً Sunset 70 را دوست دارم (33 دلار). رنگ ها به طرز شگفت آور تونی هستند ، بنابراین به هیچ وجه مانند آنچه قهوه ای قرمز مایل به قرمز و نارنجی قهوه ای اتفاق می افتد در حال حاضر در دنیای پالت های سایه چشم (و در چند سال گذشته) وجود ندارد.

mac padma lakshmi غروب خورشید 70s
Eye Shadox X 4 در غروب 70 (33 دلار)
این چهار رده دارای دو مات و دو مروارید Veluxe هستند که براق کننده های براق MAC هستند (اما از یخ زدگی متوقف می شوند).

این دو مات با ماسه بژ Sand & Clay با رنگ خنک متوسط ​​وجود دارد که به نظر می رسد نسخه ای با کیفیت عالی از MAC Soft Brown و یک آلو با رنگ متوسط ​​متوسط ​​شبیه به MAC Haux است .

دو مروارید Veluxe به رنگ بنفش مات موتاز است که مروارید طلایی در آن وجود دارد (مثل اولین پسر عموی MAC Trax است ) ، و Cardamom سبز خاردار سبک ، که دارای تعهد سفید رنگی است (بسیار شبیه به شنا کردن است ، سبز براق و در حال حاضر متوقف شده است. قبلاً در خط ثابت زندگی می کردند)

جالب است چگونه سایه چشم در همان خانواده پایان مک را می توان SOOOO در زندگی واقعی متفاوت است. مانند ، من موتاز بنفش براق و موزون را در این چهارچوب دوست دارم. فوق العاده صاف است ، و لرزان قابل مشاهده است اما ظریف است. این یکی از آن سایه هایی است که یک روز روی کلاه های خود می گذارید و شش ماه بعد متوجه می شوید که از آن زمان هر روز آن را پوشیدید.

Mac padma lakshmi دهه 70 غروب خورشید
Sand & Clay ، All's Rosy ، ممتاز و هل
همانطور که برای سایر مروارید های Veluxe در چهار گوش ، هل سبز خاردار . مورد علاقه من نیست.

من فکر می کنم رنگ مناسب بقیه چهار کوچه است. منظورم این است که متعلق است این باعث می شود که کل چهارگوش روشن شود و من می توانم خودم را ببینم که اگر می خواهم بر روی درب و خطوط شلاق خود بنفش بپوشم ، چون می توانستم گوشه داخلی کمی سوزش انجام دهم ، اما چیزی وجود دارد که من نمی خواهم. در مورد بافت دوست دارید . این یکی به اندازه سه سایه دیگر لوکس بودن نیست. ذرات بزرگتر هستند و پودرها سریعتر بیرون می روند.

من dunno . و هر وقت دانه پودری ولگردی به خطوط آب من می رسد ، چشمانم کمی پاره می شود.

اگر می توانم آن را با یک قلم مو مرطوب استفاده کنم ، می توانم کار خود را انجام دهم ، زیرا ممکن است مانند گوشه داخلی آن را دوست دارم.

mac padma lakshmi چشم 70 غروب خورشید
من درپوشهایم Mumtaz و All's Rosy را پوشانده ام ، Sand & Clay را در خطوط مچ و لبه های پایین خود و Cardamom را در مجرای اشک داخلی قرار داده ام.
به غیر از هل سبز ، من این چهارگوش را دوست دارم. سایه ها رنگی شده اند (دوست دارم که لازم نیست آنها را روی آن متلاشی کنم تا بتوانم روی پوستم ظاهر شود) ، نرم و بسیار ترکیبی است. اگر مانند من برنزه هستید یا پوست عمیق تری دارید ، به راحتی می توانید این روزانه را صخره کنید.

اگر سبک تر از من هستید ، ممکن است این یک مورد خاص یا نوع "بیرون رفتن" باشد ، زیرا سایه ها احتمالاً از پوست مورد نظر شما بسیار شدیدتر به نظر می رسند.

به طور کلی ، اگرچه من عاشق سبز نیستم ، به طور کلی این چهارگوش را در حال هضم کردن هستم.

قیمت پکیج لوازم آرایش ، ,mac ,های ,سایه ,یک ,padma ,mac padma ,دوست دارم ,padma lakshmi ,را در ,است کهمنبع

سه گانه برجسته Kismyn Aucoin Prismatic Prismatic

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: پالت سایه چشم چند منظوره Chanel Les 9 Ombres

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: Eyeliner ضد آب Mare-Chiaro Stylo Yeux یا "وقتی سبز خوب است"

مجموعه MAC Padma Lakshmi: Eye Shadow X 4 در غروب 70

موارد بیشتر از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: 824 Verderame، 66 L'Indomabile، 794 Poppea، 792 Afrodite و 50 Nero Metallo

MAC Padma Lakshmi Collection: 3 چیزهایی که باید در مورد چهار سایه چشم Lakshmi Eye در کویر غروب بدانید

مجموعه MAC Padma Lakshmi: 3 چیزهایی که باید در مورد مداد چشم Powerpoint بدانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

09197977577 | ردیاب گنج یاب بیوتارا bio tara فروش برنج ارزان سفارش اینترنتی چاپ لیبل بلاگ فروشگاه دورفون فست فیلم - کلبه دانلود فیلم و سریال قانونی و مجاز سئو کلاه سفید طراحی سایت و عمده فروشی اجناس فوق العاده طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی لنز چشم