مد پد پاوراور mac macma
از مجموعه MAC Padma Lakshmi: مداد چشم Powerpoint (دوتایی) در Iced Heather / Kerala Sun ، Ink Indian / Mossy Green ، Bordeauxline / Mole Brown (هرکدام $ .50)
خوب ، بنابراین ، من برای آخرین بار چشمک می زنم که کد مورس چشمک می زند ، اوه ، من دو یا سه دقیقه سعی می کنم این خط چشم تازه از مجموعه MAC Padma Lakshmi را دریافت کنم تا به حالت خالی من منتقل شود. اتفاق نمی افتد. این چیزها معامله واقعی برای طول عمر است! مدادهای MAC Powerpoint Eye معمولاً ضد آب و ضد بودجه هستند و به همین ترتیب این نسخه های دو رده ، که هر کدام .50 دلار هستند ( در تاریخ 15 مارس برای انتخاب پیشخوان های MAC و وب سایت MAC ).

1. آنها تقریباً شبیه به مداد چشم (Glay-On Glay-On) شهری Decay 24/7 هستند.
مانند مدادهای UD Glide-On ، MAC Powerpoints که روی پوست شما می چرخد ​​، روی پاهای خود سبک است. آنها به آسانی به عنوان یک خط چشم ژل نمی خورند ، اما هنوز هم صاف هستند ، و خیلی سریع (30 ثانیه یا کمتر) را تنظیم می کنند.

این دوتایی از MAC Padma ممکن است کمی در چارچوبها به نظر برسند ، و من متوجه شده ام که UD نیز مانند آن هستند ، اما وقتی آنها را ساختید ، رنگ غنی ، تاریک و عمیق به نظر می رسد. دوازده لایه هم طول نمی کشد. حداکثر فقط دو یا سه.

دیوانه padma powerpoint swatches مداد
Iced Heather / Kerala Sun، IndianInk / Mossy Green، Bordeauxline / Mole Brown

2. آنها در خطوط شکننده و آبهای بالا ماندگار هستند.
من این موارد را برای خطوط مداد واضح در امتداد خطوط شلاقم و برای محکم کردن خط آب بالای من دوست دارم ، اما به دلایلی - به دلایلی! - من نمی توانم آنها را به خط پایین آب خود برسانم. این عجیب ترین چیز است ، و ، متاسفانه ، من فکر می کنم این مانع از حضور در نمایشگاه های شیک و انعطاف پذیر است.

همچنین ، باید توجه داشته باشم که این نوع آسترهایی نیستند که به راحتی لکه دار می شوند ، بنابراین اگر عمدتا ظاهری آستر دودی را می پوشید ، یا اگر امیدوار بودید که از این ها به عنوان پایه سایه چشم استفاده کنید ، آنها این کار را نمی کنند. شما.

به هر حال ساده و طولانی ماندگاری مداد ، بسیار عالی هستند.

جوهر مک padma هندی سبز خزه
من لباس های Bordeauxline و Mole Brown را به عنوان پایه سایه چشم با هم مخلوط کرده ام و Ink Ink را در خط شلاق فوقانی قرار داده ام.
3. آبی و سبز یکی = دسته کوچک موسیقی جاز ایستاده
Ink Ink / Mossy Green مورد علاقه من است. Ink Blue Indian Ink یک دریای تاریک زرق و برق دار است که در بعضی مواقع تقریباً سیاه به نظر می رسد ، و سنگ های Mossy Green - همچنین زرق و برق دار. دوست دارم کمی در گوشه داخلی خط شلاق پایین یا مجرای اشک داخلی من برای روشنایی چشم ظریف استفاده کنم. این برخلاف یک برجسته گوشه داخلی استاندارد است ، که من آن را دوست دارم.

مانند بقیه مجموعه های MAC Padma Lakshmi ، اینها قرار است در وب سایت MAC و در پیشخوان های MAC از 15 مارس شروع شوند (اگر در مورد گرفتن پنجه های خود جدی هستید ، برای تأیید قبل از زمان با پیشخوان خود تماس بگیرید).

قیمت پکیج لوازم آرایش ، ,mac ,های ,چشم ,padma ,خط ,mac padma ,، و ,padma lakshmi ,مداد چشم ,به نظرمنبع

سه گانه برجسته Kismyn Aucoin Prismatic Prismatic

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: پالت سایه چشم چند منظوره Chanel Les 9 Ombres

از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: Eyeliner ضد آب Mare-Chiaro Stylo Yeux یا "وقتی سبز خوب است"

مجموعه MAC Padma Lakshmi: Eye Shadow X 4 در غروب 70

موارد بیشتر از مجموعه Chanel Spring-Summer 2018: 824 Verderame، 66 L'Indomabile، 794 Poppea، 792 Afrodite و 50 Nero Metallo

MAC Padma Lakshmi Collection: 3 چیزهایی که باید در مورد چهار سایه چشم Lakshmi Eye در کویر غروب بدانید

مجموعه MAC Padma Lakshmi: 3 چیزهایی که باید در مورد مداد چشم Powerpoint بدانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزش طراحی سایت،بازایابی آنلاین، آموزش بهینه سازی سایت اینجا همه چی هست ویدفکتور شرکت نیکتاز پلیمر آذین تخفیفان یکم بیشتر بمون شرکت نصب دوربین مدار بسته دختر خاص مغرور خرید پوستر سه بعدی اتاق کودک پاراوان